O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach przewozu osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług na trasach krajowych oraz zagranicznych w okresie całorocznym. Dzięki dużemu doświadczeniu kierowców oraz wysokiej klasy autokarom zapewniamy bezpieczeństwo i komfort podróżowania na krótkich i długich trasach.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, biurami podróży oraz instytucjami publicznymi. Obsługujemy wycieczki objazdowe oraz stacjonarne w kraju i za granicą: wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy pielgrzymkowe, uroczystości okolicznościowe, regularne przewozy pracownicze.

Nasze autokary pozwalają na zabranie na pokład pięćdziesięciu osób, dzięki czemu możemy wykonywać usługi dla dużych grup.

Nasze autokary wyposażone są w niezbędne systemy zapewniające bezpieczeństwo podróżowania, a także elementy wpływające na komfort jazdy. Pojazdy posiadają barek, toaletę, klimatyzację, telewizory, odtwarzacz DVD, a także nagłośnienie pozwalające na sprawną komunikację przewodnika lub kierowcy z grupą. Fotele mają regulację oparcia i podłokietników, umożliwiając każdemu pasażerowi wygodną podróż.

Wszystkie usługi realizujemy w formule „door-to-door”, odbierając podróżnych z umówionego wcześniej miejsca oraz dowożąc pod wskazany adres. Autokary zatrzymują się w lokalizacjach bezpiecznych, umożliwiających sprawne wejście pasażerów na pokład lub opuszczenie pojazdu. Kierowców cechuje duże doświadczenie oraz wysoka kultura osobista.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy w dowolny sposób skontaktować się z naszym biurem, aby zarezerwować termin wynajęcia autokaru oraz ustalić szczegóły realizowanej usługi.